Warsztaty dla perkusistów

W dniu 17 października 2011 roku mieliśmy okazję gościć w naszej szkole znakomitego muzyka, pedagoga, artystę światowej sławy, wykładowcę UMFC w Warszawie prof. Stanisława Skoczyńskiego. W ramach obowiązkowych przesłuchań organizowanych przez Centrum Edukacji Artystycznej Pan profesor uczestniczył w pracach JURY, ale co najważniejsze i najcenniejsze dla uczniów uchylił rąbek swojej szerokiej wiedzy i podzielił się swoim doświadczeniem na warsztatach, w których uczestniczyli nauczyciele i uczniowie naszej Szkoły. Jego zaangażowanie, wiedza, a przede wszystkim pasja wyzwoliła w uczestnikach spore emocję i wiele pozytywnej energii. Miło również zakomunikować, że uczeń: Michał Lipiński został zakwalifikowany przez JURY do reprezentowania naszej Szkoły w następnym, makroregionalnym etapie przesłuchań CEA. Gratulujemy!

Zobacz_foto