Kolejny wyjazd na koncert

Jednym z elementów kształcenia każdego instrumentalisty jest żywy kontakt z muzyką. Takie możliwości stwarzają wyjazdy organizowane przez naszą Szkołę do instytucji, które zawodowo zajmują się organizacją koncertów. Jedną z najbliższych takich instytucji jest Filharmonia Podkarpacka, gdzie w nowo odremontowanej Sali koncertowej można  w komfortowych warunkach wysłuchać i obejrzeć na żywo koncerty znakomitych solistów i muzyków orkiestrowych.

W dniu 18 listopada 2011 roku grono uczniów i nauczycieli naszej Szkoły wysłuchało ORKIESTRĘ FILHARMONII PODKARPACKIEJ, którą dyrygował Tadeusz Wojciechowski, a solistą był skrzypek młodego pokolenia Wojciech Proniewicz.

W programie

P. Czajkowski – Koncert skrzypcowy D-dur op. 35

P. Czajkowski – IV Symfonia f-  moll op. 36