Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/definitions_cr.php on line 57 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/query-interceptor_rs.php on line 296 ADAM ROZLACH w naszej Szkole – ZAPRASZAMY | Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

ADAM ROZLACH w naszej Szkole – ZAPRASZAMY

Słynny dziennikarz, komentator muzyczny Programu 1 Polskiego Radia oraz ubiegłorocznego Konkursu Chopinowskiego w TVP Kultura Adam Rozlach będzie gościem w naszej Szkole. Poprowadzi on audycję dla dzieci, młodzieży i rodziców naszej Szkoły, oraz wszystkich innych gości, którzy odwiedzą nas w dniu 2 lutego 2012 roku o godz. 16.00.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE – wstęp wolny

Adam ROZLACH, ukończył Akademię Muzyczną im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziale teorii muzyki oraz studium doktoranckie przy AM im. F. Chopina w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczął  w Rozgłośni PR w Katowicach. Jest twórcą licznych cykli audycji radiowych oraz programów TV o konkursach: chopinowskim, wieniawskiego i wokalnych. Jest autorem blisko tysiąca recenzji i wywiadów dla prasy krajowej i międzynarodowej. Adam Rozlach był jurorem Radiowego Konkursu Muzycznego „Prix Bohemia” w Brnie oraz Konkursu Radiowego „Prix Italia” w Mediolanie. Od 5 lat wspiera swoją wiedzą i autorytetem Forum Pianistyczne w Sanoku. Jest dziennikarzem – komentatorem muzycznym Programu 1 Polskiego Radia oraz ubiegłorocznego Konkursu Chopinowskiego w TVP Kultura.
Zobacz na: www.hej.mielec.pl