Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/definitions_cr.php on line 57 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/query-interceptor_rs.php on line 296 Kolejne wsparcie Starostwa | Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

Kolejne wsparcie Starostwa

Starostwo Powiatowe w Mielcu po raz kolejny wsparło rewitalizację zabytkowego budynku naszej Szkoły.

W dniu 28 marca 2012 roku odbyło się uroczyste podpisanie umów.

Jest to symboliczna kwota, ale jesteśmy bardzo wdzięczni, że władze powiatu mieleckiego potrafią znaleźć rozwiązanie prawne i wspierają od kilku lat placówkę w której kształci się utalentowana młodzież z Mielca i regionu.

Serdecznie dziękujemy.

Nasza Szkołę reprezentowali: Wicedyrektor Szkoły Ireneusz Szela, oraz Księgowa Szkoły Agnieszka Łępa.

Zdjęcie z portalu: www.hej.mielec

Zobacz na:

1. www.hej.mielec.pl – relacja

2. www.hej.mielec.pl – foto