Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/definitions_cr.php on line 57 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/query-interceptor_rs.php on line 296 Sukces akordeonistów | Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

Sukces akordeonistów

Dnia 23 maja 2012 r. w Tarnobrzegu odbył się VII TARNOBRZESKI KONKURS AKORDEONOWY. Poziom wykonawczy był dość wysoki a uczestnicy konkursu prezentowali ciekawe, zróżnicowane programy, co stwierdziło zgodnie JURY konkursu w składzie: Przewodniczący prof. ośw. Andrzej Smolik, prof. Mirosław Dymon, oraz prof. Paweł Paluch. W konkursie brali udział uczniowie klas akordeonu, szkół muzycznych I st. występujących w dwóch kategoriach. Naszą szkołę reprezentowałi uczniowie Jakub Ciemięga z kl. II c 6, uczeń  Bogdana Wariasa, oraz Jacek Jamrozy z kl. II c 4, uczeń  Zdzisława Szymczyka. Udział naszych uczniów w konkursie zakończył się sukcesem, bowiem Jacek Jamrozy zdobył III nagrodę, a Jakub Ciemięga zdobył wyróżnienie. Młodym artystom serdecznie gratulujemy.