Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/definitions_cr.php on line 57 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/query-interceptor_rs.php on line 296 CZARODZIEJE DŹWIĘKÓW | Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

CZARODZIEJE DŹWIĘKÓW

W dniu 30 listopada 2012 roku Szkoła zorganizowała wyjazd do Rzeszowa, gdzie liczna ekipa uczniów wraz z nauczycielami naszej szkoły uczestniczyła w niezwykłym wydarzeniu muzycznym pod tytułem CZARODZIEJE DŹWIĘKÓW.

ORKIESTRA FILHARMONII PODKARPACKIEJ na czele z dyrygentem V. Kiradjievem i solistą – skrzypkiem J. Jakowiczem wykonała bardzo interesujący program:

M. Musorgski – „Noc na Łysej górze”

A. Głazunow – Koncert skrzypcowy a-moll op. 82

A. Liadow – Zaczarowane jezioro op,. 62

I. Strawiński – Ognisty ptak, suita 1919

A 6 grudnia 2012 niespodzianka. Tym razem najmłodsi uczniowie naszej Szkoły pojawią się w Filharmonii Podkarpackiej na Koncercie Mikołajkowym w którym weźmie udział oprócz orkiestry znany aktor Artur Barciś.

FOTOGALERIA