Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/definitions_cr.php on line 57 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/query-interceptor_rs.php on line 296 Warsztaty Metodyczne | Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

Warsztaty Metodyczne

W dniu 27 lutego 2015 roku gościliśmy w naszej szkole dwoje znakomitych pedagogów – wykładowców Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

dr Ewę Kowar-Mikołajczyk oraz prof. nadzw. dr hab. Klaudiusza Barana

Przekazywali swoją wiedzę i doświadczenie poprowadząc warsztaty dla skrzypków, altowiolistów i akordeonistów – uczniów i nauczycieli naszej szkoły.