Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/definitions_cr.php on line 57 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/query-interceptor_rs.php on line 296 Goście z Włoch w naszej szkole | Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

Goście z Włoch w naszej szkole

W ramach programu wymiany młodzieży Zespołu Szkół Technicznych z Mielcu oraz zaprzyjaźnionej włoskiej szkoły w naszej sali królewskiej na koncercie gościli uczniowie i nauczyciele z Włoch. Gości przywitał Zdzisław Szymczyk i opowiedział gościom o historii Sali Królewskiej i budynku w którym znajduje się szkoła muzyczna. Następnie goście wysłuchali koncertu w wykonaniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły.