Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/definitions_cr.php on line 57 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/taxonomies_rs.php on line 37 Warning: Creating default object from empty value in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/plugins/role-scoper/query-interceptor_rs.php on line 296 „must be the MUSIC” i PSM Mielec??? | Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu

„must be the MUSIC” i PSM Mielec???

W imieniu Katarzyny Wrony informujemy, że w dniu 27 marca 2016 roku (niedziela godz. 20.05) w Polsacie będzie emitowany kolejny odcinek programu „Must be the music” z udziałem kwartetu Chilla Quartet.

Gościliśmy w naszej szkole już ten zespół i wiemy jak efektownej muzyki możemy się spodziewać. Wierzymy, że występ zespołu w tym programie również przypadnie do gustu wszystkim widzom, ale również uczniom, nauczycielom oraz rodzicom naszej szkoły i KTOŚ z Państwa zechce wesprzeć swoim głosem ten utalentowany TEAM w którym występuje NAUCZYCIEL NASZEJ SZKOŁY?

TUTAJ JEST LINK TEGO WYDARZENIA

Trzymamy kciuki!!!