Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/single.php on line 1
KONCERT PIEŚNI MARYJNYCH | Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu
Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/header.php on line 11

KONCERT PIEŚNI MARYJNYCH

W dniu 30 maja 2017 roku o godz. 19.00 w Kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Mielcu odbył się III KONCERT PIEŚNI MARYJNYCH. W tym uroczystym koncercie wystąpiły mieleckie formacje chóralne oraz zespoły i orkiestry. Naszą szkołę reprezentowała orkiestra symfoniczna, która rozpoczęła koncert towarzysząc wszystkim zebranym chórom w odśpiewaniu GAUDE MATER POLONIA. Chórami i orkiestrą symfoniczną dyrygował Ryszard Kusek.

W koncercie wystąpił również zespół wokalny prowadzony i przygotowany przez Tadeusza Wywrockiego (fortepian), który jest również autorem słów i muzyki do wykonanych pieśni dedykowanymi Maryi.

W finale koncertu wykonane były trzy pieśni („Z dawna Polski Tyś Królową”, „Po górach dolinach”, oraz „Mielecka Matko”).  Zaśpiewały je wszystkie chóry z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej naszej szkoły pod dyrekcją Ryszarda Kuska.

Wszystkie pieśni wykonywane przez chóry z towarzyszeniem naszej orkiestry opracował Sławomir Stan, który również jest kompozytorem  pieśni finałowej „Mielecka Matko”.

Do koncertu uczniów z orkiestry dętej przygotowywali: Piotr Rysiewicz i Ireneusz Szela

fotogaleria… – wkrótce

www.hej.mielec.pl

www.hej.mielec.pl – fotogaleria

plik – AUDIOWarning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/footer.php on line 1

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/sidebar.php on line 1