herb unia eu

W dniu 03 września 2018 roku w naszej szkole od godz. 17.00 będzie można ustalić lekcje indywidualne z nauczycielami przedmiotów głównych (instrument, śpiew) oraz z nauczycielami pozostałych przedmiotów indywidualnych (fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy). Przydział uczniów do poszczególnych klas jest umieszczony na stronie Internetowej naszej szkoły. Uprzejmie prosimy by sprawdzić swój przydział klasowy. Na stronie dostępny jest również tygodniowy plan zajęć zbiorowych.

 

Szanowni Państwo!

Ze względu na modernizację oświetlenia oraz wstawianie akustycznych drzwi do Sali Królewskiej nie będzie tradycyjnego spotkania zbiorowego dla wszytkich uczniów. Natomiast zapraszamy o godz. 17.00 wszytkich uczniów klas pierwszych PSM I stopnia, wraz z rodzicami (cykl 6cio letni oraz cykl 4ro letni) do sali kameralnej na pierwszym piętrze (sala 101). Podane zostaną ważne informacje organizacyjne oraz przedstawieni zostaną nauczyciele instrumentu głównego.

Oczekujemy na Was z radością.

Dyrektor i Nauczyciele PSM w Mielcu