herb unia eu

Reportaż na temat naszej szkoły w Portalu  Strona Główna

 

Szanowni Państwo!

Działalność naszej szkoły w środowisku mieleckim w sferze profesjonalnej edukacji muzycznej, ale i tworzenia oferty kulturalnej na wysokim, również profesjonalnym poziomie w naszym mieście, regionie, ale i kraju z roku na rok coraz wyraziściej jest dostrzegalna. Szkoła nie tylko rozwija umiejętności uczniów, ale i wyposaża ich w niezbędną wiedzę i doświadczenie tak przecież potrzebne podczas występu estradowego.

W dniu 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Na sali królewskiej uczniowie wyrózniający się w mijającym roku szkolnym otrzymali z rąk swych nauczycieli świadectwa z tzw. paskiem oraz pamiątkowe nagrody książkowe.

GRATULUJEMY - Dyrekcja i Nauczyciele

 

W dniu 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów szkoły muzycznej I stopnia. Każdy z uczniów odebrał świadectwo ukończenia Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu z rąk swojego nauczyciela. Każdy uczeń otrzymał również pamiątką książkę. 

Wszytkim uczniom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszej drodze życia oraz tego, by potrafili nabyte umiejętności wykorzystywać i  w dalszym ciągu się rozwijać.

DYREKCJA i NAUCZYCIELE PSM w Mielcu

W dniu 14 czerwca 2019 roku odbył się Recital tegorocznego dyplomanta.