Sekcja Fortepianu

Kierownik: Joanna Stachowicz

Fortepian główny/Zajęcia z akompaniatorem/Fortepian dodatkowy i obowiązkowy/Fortepian dla wokalistów:

  • Jan Lubieniecki
  • Katarzyna Racławska
  • Renata Filip
  • Joanna Stachowicz
  • Joanna Łukasik
  • Sławomir Stan
  • Sławomir Kusek
  • Jarosław Kmieć
  • Anna Guja
  • Joanna Maziarz

Zajęcia z akompaniatorem/fortepian dodatkowy i obowiązkowy

  • Aleksandra Klupś
  • Sabina Trybulec

Sekcja Instrumentów Strunowych i Wydziału Wokalnego

Kierownik: Jadwiga Huber

Skrzypce

  • Edyta Chlebowska
  • Magdalena Rysz
  • Łukasz Skop
  • Karolina Janocha

Altówka

  • Kazimiera Zöllner
  • Paweł Łukasik

Wiolonczela

  • Marek Brzeziński
  • Adrianna Kafel

Kontrabas

  • Magdalena Maziarz

Gitara

  • Tomasz Niećko
  • Jadwiga Huber
  • Wojciech Gurgul

Śpiew

  • Jadwiga Huber
  • Marcin Pokusa

Sekcja Instrumentów Dętych i Perkusji

Koordynator pracy sekcji: Ireneusz Szela

Flet

  • Ewa Klimaszewska

Klarnet

  • Piotr Wyzga

Saksofon

  • Leszek Gruszecki
  • Bogusław Pawełczak

Fagot

  • Marcin Pokusa

Waltornia

  • Piotr Rysiewicz

Trąbka

  • Ireneusz Szela
  • Wojciech Szela

Puzon, Tuba, Euphonium

  • Grzegorz Wywrocki
  • Tadeusz Wywrocki ( zastępstwo)

Perkusja

  • Karol Bik

Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych

Kierownik: Aleksandra Klupś

Rytmika, Kształcenie słuchu , Formy muzyczne, Zespół Instrumentów Orffa, Biblioteka szkolna

  • Aleksandra Klupś

Rytmika, Zespół instrumentów Orffa

  • Jadwiga Basista-Janda

Kształcenie słuchu, Harmonia

  • Michał Witek

Kształcenie słuchu, Audycje muzyczne

  • Renata Wrażeń

Zasady muzyki z elementami edycji nut

  • Jarosław Kmieć

Kształcenie słuchu, Literatura muzyczna

  • Sabina Trybulec

Historię muzyki

  • Gabriela Pietrzak

Orkiestry, Chóry, Zespoły

Koordynator pracy i działalności orkiestr i zespołów szkolnych: Ryszard Kusek

Orkiestra dęta PSM I stopnia

  • Piotr Rysiewicz
  • Jarosław Kmieć

Orkiestra dęta PSM II stopnia

  • Piotr Rysiewicz
  • Ryszard Kusek

Orkiestra smyczkowa PSM I stopnia

  • Jarosław Kmieć
  • Edyta Chlebowska

Orkiestra smyczkowa PSM II stopnia

  • Ryszard Kusek
  • Adrianna Kafel

Chóry PSM I i II stopnia

  • Renata Wrażeń
  • Marcin Pokusa

Zespoły instrumentalne PSM I stopnia

Zespoły kameralne PSM II stopnia