Rok 2009

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Pawlaczyk Konrad

Drzewiński Piotr

Starościak Kamila

2.

Palimąka Maryla

Łach Karolina

Bik Karol

3.

Cisowki Mateusz

Rdzak Kinga

 

4.

Dudzik Katarzyna

Zatońska Małgorzata

 

5.

Wrażeń Magdalena

Pogoda Sylwia

 

6.

Hajduk Brygida

Warchoł Stanisław

 

7.

Kural Michał

Wojtowicz Łukasz

 

8.

Głód Krystian

Kilian Konrad

 

9.

Furdyna Aleksandra

Leś Rafał

 

10.

Dziedzic Katarzyna

Maziarz Magdalena

 

11.

Zielińska Klaudia

Soboń Wojciech

 

12.

Bator Aneta

Komoński Damian

 

13.

Niewiadomska Aleksa

Krawiec Justyna

 

14.

Głuchowski Krzysztof

Warchoł Izabela

 

15.

Machnik Ewelina

   

16.

Fietko Paulina

   

17.

Niedbała Agnieszka

   

18.

Brzeziński Krzysztof

   

19.

Stachura Michał

   

20.

Jarosz Natalia

   

21.

Mazur Katarzyna

   

22.

Yakhniv Yaryna

   

23.

Smagacz Bartłomiej

   

24.

Rzeźnik Jacek

   

Rok 2008

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Krupa Rafał

Kokoszka Ewelina

Papierska Kaja

2.

Smajdor Karol

Kokoszka Justyna

Gruza Malgorzata

3.

Cebula Grzegorz

Janocha Katarzyna

Gaj Justyna

4.

Zielińska Magdalena

Głodzik Anna

Kusek Sławomir

5.

Konieczny Agnieszka

Szaro Klaudia

Smajdor Maria

6.

Jędrychowska Karolina

Wilk Agnieszka

Magda Tobiasz

7.

Wycisk Aleksandra

Bogdanik Anna

Zieliński Arkadiusz

8.

Kusek Konrad

Sukiennik Katarzyna

 

9.

Bury Karolina

Działo Emilia

 

10.

Grzyb Maciej

Olejniczak Monika

 

11.

Siemek Agnieszka

Kołodziej Kinga

 

12.

Banaś Przemysław

Mazurek Jakub

 

13.

Gruszecki Piotr

Strzałka Marcin

 

14.

 

Zawadzki Piotr

 

15.

 

Kubica Mateusz

 

16.

 

Mieszkowski Mateusz

 

17.

 

Moskal Mateusz

 

18.

 

Jarosz Marcin

 

19.

 

Łukomski Wojciech

 

20.

 

Walas Kamil

 

21.

 

Tomczyk Anna

 

22.

 

Wilk Paweł

 

23.

 

Turek Marcin

 

24.

 

Mazur Sebastian

 

Rok 2007

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Kobos Katarzyna

Bukała Łukasz

Nowak Mateusz

2.

Muniak Mateusz

Drożdżowska Dominika

Gałda Anna

3.

Bryk Joanna

Siry Mateusz

Kania Magdalena

4.

Cisło Agnieszka

Ćwięka Tomasz

Kijak Karolina

5.

Karaś Mateusz

Zieliński Artur

 

6.

Kupiec Hubert

Chlebicki Kamil

 

7.

Czachor Agnieszka

Rado Katarzyna

 

8.

Dudzik Wojciech

Sarama Aleksandra

 

9.

Parys Jakub

Zielińska Karolina

 

10.

Pawlaczyk Martyna

Jędrychowski Michał

 

11.

Rydzowski Marcin

   

12.

Burdzy Dominik

   

13.

Andraszek Anna

   

14.

Baum Wioletta

   

15.

Talarek Joanna

   

16.

Maksoń Maciej

   

17.

Piksa Mateusz

   

Rok 2006

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Machnik Aneta

Gieracki Artur

Cisło Magdalena

2.

Miłoś Klaudia

Sroka Karolina

Wiech Konrad

3.

Skrzypek Mateusz

Gruszecka Aneta

 

4.

Skrzypek Joanna

Kotwica Jadwiga

 

5.

Majka Marta

Szeliga Szymon

 

6.

Krupa Korneliusz

Jakubowicz Edyta

 

7.

Fijałkowska Zuzanna

Kusek Arkadiusz

 

8.

Grabiec Małgorzata

Krok Tomasz

 

9.

Migas Maria

Sasor Łukasz

 

10.

Makuch Magdalena

Majka Michał

 

11.

Rybak Patrycja

Mazur Łukasz

 

12.

Hajduk Katarzyna

Szymańska Paulina

 

Rok 2005

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Działowska Anna

Burdzy Klaudia

Borowiec Aleksander

2.

Szela Wojciech

Rogozińska Anna

Pająk Jacek

3.

Kusek Jan

Wiech Mariusz

Ryś Krzysztof

4.

Kozik Michał

Miela Marcin

Szczurek Adrian

5.

Śliwa Michał

Dudzik Dorota

 

6.

Działowska Barbara

Drews Tomasz

 

7.

Pietras Damian

Skiba Daria

 

8.

Machnik Rafał

Rzeźnik Piotr

 

9.

Kalita Izabela

Kulpa Tomasz

 

10.

Brus Grzegorz

Kozioł Stanisław

 

11.

Mitkiewicz Karolina

Fijałkowski Maciej

 

12.

Bigda Agnieszka

Stajniak Karolina

 

13.

Ziółko Kinga

Pezda Kamil

 

14.

Stasz Maria

   

Rok 2004

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Witek Michał

Wiącek Andrzej

Bik Konrad

2.

Duszkiewicz Ewa

Nowak Marcin

Rysiewicz Piotr

3.

Małecki Bartosz

Pietras Jowita

 

4.

Tomecka Monika

Pietras Oresta

 

5.

Buława Justyna

Wójcik Dorota

 

6.

Wójcik Maja

Miłoś Tomasz

 

7.

Pietras Gabriela

Mazur Mariusz

 

8.

Haze Monika

Siwek Arkadiusz

 

9.

Pezda Joanna

Rząsa Sebastian

 

10.

Krawczyk Martyna

Gładysz Lilianna

 

11.

Rzeszutek Katarzyna

Lasko Anna

 

12.

Trybulec Aldona

Bajor Joanna

 

13.

Mazur Monika

Bajor Agnieszka

 

14.

Czarny Paweł

Kut Angelika

 

15.

Kozik Katarzyna

Fijałkowski Bartosz

 

16.

Węgierek Ewelina

Kozioł Arkadiusz

 

17.

Konieczny Ryszard

Wilczek Jerzy

 

18.

Bryk Dominik

Grudzińska Małgorzata

 

19.

Dzbuk Rafał

Folcik Żaneta

 

20.

Kania Mirosław

Kopera Arkadiusz

 

21.

 

Pezda Sławomir

 

22.

 

Jurasz Mateusz

 

23.

 

Ćwięka Michał

 

24.

 

Kopera Arkadiusz

 

25.

 

Giża Michał

 

Rok 2003

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Podsadowska Aleksandra

Olejniczak Łukasz

Makuch Anna

2.

Rucka Magdalena

Wiącek Maciej

Kalicka Katarzyna

3.

Głód Alan

Niedzielski Kamil

 

4.

Roguz Jan

Golba Mariusz

 

5.

Bik Karol

Trzpis Mariusz

 

6.

Kusek Agata

Skrzyniarz Rafał

 

7.

Stańczyk Sebastian

Golba Marcin

 

8.

Starościak Kamila

Pezda Damian

 

9.

Jagoda Mariola

Bieniek Mateusz

 

10.

Świętoń Anna

Grzesik Paweł

 

11.

Nowak Agnieszka

Karbowska Agnieszka

 

12.

Kowalik Agnieszka

   

13.

Mucha Ewelina

   

14.

Rostocka Angelika

   

15.

Smutek Anna

   

16.

Makuch Natalia

   

17.

Słoboda Magdalena

   

18.

Sudoł Paulina

   

19.

Peret Sabina

   

Rok 2002

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Trybulec Barbara

Krzysztofek Witold

Gruza Joanna

2.

Gruza Małgorzata

Stypa Krzysztof

Boroński Marcin

3.

Gregorczyk Jadwiga

Piskor Krzysztof

Pastuła Tomasz

4.

Kusek Sławomir

Marek Rafał

Kołodziej Paweł

5.

Papierska Kaja

Burek Łukasz

Góral Witold

6.

Kobos Aleksandra

Zieliński Arkadiusz

 

7.

Gruszecki Arkadiusz

   

8.

Augustyn Krzysztof

   

9.

Mądry Agnieszka

   

10.

Wójcik Paweł

   

11.

Musiał Karolina

   

12.

Dulniawka Marcin

   

13.

Smajdor Maria

   

14.

Jasińska Marta

   

15.

Nowak Katarzyna

   

Rok 2001

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Wojciechowski Sebastian

 

Rzeszut Michał

2.

Wdowiarz Aleksandra

 

Kandzior Arkadiusz

3.

Gładysz Sylwia

 

Machała Marcin

4.

Gaj Justyna

   

5.

Krempa Katarzyna

   

6.

Krzempek Łukasz

   

7.

Sablik Wojciech

   

8.

Skrzypiec Emilia

   

9.

Smajdor Katarzyna

   

10.

Nowak Mateusz

   

11.

Jabczuga Karolina

   

12.

Drzyzga Agnieszka

   

13.

Trybulec Marek

   

14.

Klaus Renata

   

15.

Szymańska Karolina

   

16.

Tomoń Magdalena

   

Rok 2000

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 3 letni

PSM II stopnia

1.

Fijałkowska Aleksandra

Mazur Urszula

Łagód Magdalena

2.

Krupa Aleksandra

Polak Patrycja

Pawełczak Bogusław

3.

Nowakowski Michał

Skrzyniarz Magdalena

Gajda Paweł

4.

Tejchma Magdalena

Krużel Karolina

Wałek Paweł

5.

Cabaj Magdalena

Mol Wioletta

 

6.

Fijałkowska Kamila

Makuch Sylwia

 

7.

Jachimczyk Natalia

Soboń Łukasz

 

8.

Ząbek Anna

Helowicz Bogdan

 

9.

Borowiec Anna

Jaracz Wojciech

 

10.

Polak Paulina

Wiech Konrad

 

11.

Keller Maria

Pająk Jacek

 

12.

Rzeszut Iwona

Buś Mateusz

 

13.

Kukułka Kornel

Hil Dominika

 

14.

Gibała Łukasz

Dudek Marta

 

15.

Pyrzyński Jacek

Piskor Tomasz

 

16.

Dzbuk Agnieszka

Małek Damian

 

17.

Krempa Joanna

Błażejewska Bernadetta

 

18.

Cisło Magdalena

Wiącek Michał

 

19.

 

Świstro Mirosław

 

20.

 

Parys Aleksander

 

21.

 

Dudek Robert

 

22.

 

Szyszka Agnieszka

 

Rok 1999

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM I stopnia: Cykl 3 letni

PSM II stopnia

1.

Szczurek Adrian

Antoń Patryk

Ziobroń Wojciech

Huber Jadwiga

2.

Skrzypiec Karol

Ryś Krzysztof

Smajdor Szymon

Dolot Justyna

3.

Leyko Aleksandra

Rak Jacek

Dudzik Maciej

 

4.

Gabryjel Agata

Ziobroń Paweł

Jaracz Jakub

 

5.

Jabczuga Malwina

Miłoś Anna

Kardyś Joanna

 

6.

Skop Dominika

Trzpis Rafał

Chamioło Anna

 

7.

Bystrowski Artur

Ziobroń Piotr

Skiba Lidia

 

8.

Piątek Edyta

Rusek Monika

Adamowicz Marek

 

9.

Juwa Renata

Greczka Jolanta

Ząbek Katarzyna

 

10.

Kubińska Barbara

Kardyś Maria

Dziekan Joanna

 

11.

Turek Tomasz

Gąska Tomasz

Kusek Iwona

 

12.

Chlebowski Tomasz

Borowiec Aleksander

Trzpis Daniel

 

13.

 

Perłowski Marek

Hajduk Marzena

 

14.

 

Gąsiorek Małgorzata

Perłowski Damian

 

15.

 

Serafin Maria

Baran Ewa

 

16.

 

Bieniasz Katarzyna

   

17.

 

Rysiewicz Piotr

   

Rok 1998

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Nowakowska Anna

Kozioł Krzysztof

Moskal Katarzyna

2.

Gruszecka Magdalena

Kapinos Ewelina

Niemczuk Anna

3.

Ortyl Paulina

Popiołek Monika

 

4.

Borowiec Lidia

Kozik Magdalena

 

5.

Krempa Małgorzata

Wiącek Miłosz

 

6.

Schab Maria

Pawelczyk Beata

 

7.

Hołojuch Małgorzata

Drożak Urszula

 

8.

Ziomek Justyna

Jara Maria

 

9.

Kozak Marta

Żarów Roman

 

10.

Kuczkowska Jolanta

Malicki Stanisław

 

11.

Bik Konrad

Pastuła Tomasz

 

12.

Tobiasz Macie

Sołek Robert

 

13.

Schab Agnieszka

Piątek Adam

 

14.

 

Góral Witold

 

15.

 

Rybak Ziemowit

 

16.

 

Kij Janusz

 

17.

 

Ziobroń Agnieszka

 

Rok 1997

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Brudniak Kinga

Markowska Dominika

Wyzga Paweł

2.

Juszczyk Anna

Zaręba Monika

 

3.

Pawłowski Tomasz

Skiba Urszula

 

4.

Swacha Natasza

Pszeniczny Roman

 

5.

Wywrocki Jarosław

Krempa Mariusz

 

6.

Widelak Maria

Wyzga Marek

 

7.

Górska Marta

Kurcz Marcin

 

8.

Kardyś Karol

Lasek Piotr

 

9.

Kalicka Katarzyna

   

10.

Makuch Anna

   

11.

Piątek Michał

   

12.

Ciupa Karol

   

13.

Harla Artur

   

14.

Banaś Robert

   

15.

Brożonowicz Elżbieta

   

16.

Florek Piotr

   

17.

Krakowska Elżbieta

   

18.

Monticolo Oliwia

   

19.

Rec Weronika

   

20.

Sokół Paweł

   

21.

Błaszczyk Anna

   

22.

Orzechowski Łukasz

   

23.

Zabrzeńska Nina

   

24.

Jemioło Alicja

   

25.

Kmieć Joanna

   

26.

Wilczyńska Ewa

   

27.

Kołacz Ewelina

   

28.

Drews Sławomir

   

Rok 1996

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Gruza Joanna

Bystrowska Agnieszka

Swacha Anna

2.

Kolano Patrycja

Skiba Monika

Grzelak Agnieszka

3.

Kołodziej Paweł

Maziarz Bernard

Wyzga Piotr

4.

Misiak Adrian

Madej Marek

Warias Bogdan

5.

Sukiennik Małgorzata

Kopera Tomasz

Wywrocki Grzegorz

6.

Boroń Judyta

Fryc Ryszard

 

7.

Boroński Marcin

Jeż Katarzyna

 

8.

Pająk Katarzyna

Żak Marcin

 

9.

Skop Klaudyna

   

10.

Żurawski Olaf

   

11.

Leś Agnieszka

   

12.

Banaś Bernard

   

13.

Kmieć Jarosław

   

14.

Hyjek Sławomir

   

15.

Klich Agnieszka

   

16.

Kotlarz Małgorzata

   

17.

Leyko Tomasz

   

18.

Piątek Agnieszka

   

19.

Skop Łukasz

   

20.

Jędrzejowski Konrad

   

Rok 1995

 

PSM I stopnia: Cykl 6 letni

PSM I stopnia: Cykl 4 letni

PSM II stopnia

1.

Hołojuch Elżbieta

Zabrzeńska Katarzyna

 

2.

Kopacz Małgorzata

Bogdan Maciej

 

3.

Majka Katarzyna

Gebel Agnieszka

 

4.

Osnowska Patrycja

Orzechowska Alicja

 

5.

Bażan Małgorzata

Kopacz Agata

 

6.

Brzuszek Magdalena

Pawełczak Bogusław

 

7.

Pazdro Elżbieta

Mitkiewicz Grzegorz

 

8.

Straż Maciej

Machała Marcin

 

9.

Winiarz Sabina

Kopacz Jacek

 

10.

Matuła Izabela

Wyzga Krzysztof

 

11.

Robak Anna

Zych Marek

 

12.

Ziółko Karol

   

13.

Żelasko Natalia

   

14.

Dudek Sylwia

   

15.

Górska Monika

   

16.

Kolasa Beata

   

17.

Kurgan Magdalena

   

18.

Zielińska Katarzyna

   

19.

Zuch Małgorzata

   

20.

Łącz Piotr

   

21.

Piątek Alicja

   

22.

Krupa Sławomir

   

23.

Działo Andrzej

   

24.

Litwiński Mariusz

   

25.

Rzeszut Michał

   

26.

Sęk Jarosław

   

27.

Zieliński Tomasz

   

28.

Anysz Paweł

   

29.

Trzpis Tomasz