wpis: 12.10.2018

Informujemy, że w dniu 26 listopada 2018 roku w naszej szkole odbędą się REGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ szkół muzycznych I stopnia w specjalnościach: wiolonczela i kontrabas.

Informujemy że niezbędne dokumenty, w tym karta zgłoszenia dla solistów znajduje się pod następującym linkiem: www.cea.art.pl  

 • Indywidualne karty zgłoszenia należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 listopada 2018 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

***********************************************************************************************

 wpis: 18.10.2018

Pobraną Kartę zgłoszenia na przesłuchania należy wypełnić w dwóch egzemplarzach:

 1. jedną kartę zgłoszenia wypełnioną w formie elektronicznej, bez podpisu dyrektora należy wysłać w formie załącznika na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; najpóźniej - do 13 listopada 2018 r.
 2. drugą wydrukowaną kartę zgłoszenia podpisaną przez dyrektora szkoły i rodzica lub opiekuna prawnego wysłać w formie papierowej na adres Szkoły:
  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza
  ul. Kościuszki 10,  39-300 Mielec
 • WAŻNE: 
  Na karcie w wersji papierowej proszę o dopisanie następującej formuły:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach organizacji przesłuchań regionalnych CEA dla regionu podkarpackiego.

***********************************************************************************************