Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/page.php on line 1
Absolwenci | Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu
Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/header.php on line 11

Absolwenci

Absolwenci
Państwowej Szkoły Muzycznej
I i II stopnia, im. Mieczysława Karłowicza
w Mielcu

Rok 2009
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Pawlaczyk Konrad Drzewiński Piotr Starościak Kamila
2. Palimąka Maryla Łach Karolina Bik Karol
3. Cisowki Mateusz Rdzak Kinga
4. Dudzik Katarzyna Zatońska Małgorzata
5. Wrażeń Magdalena Pogoda Sylwia
6. Hajduk Brygida Warchoł Stanisław
7. Kural Michał Wojtowicz Łukasz
8. Głód Krystian Kilian Konrad
9. Furdyna Aleksandra Leś Rafał
10. Dziedzic Katarzyna Maziarz Magdalena
11. Zielińska Klaudia Soboń Wojciech
12. Bator Aneta Komoński Damian
13. Niewiadomska Aleksa Krawiec Justyna
14. Głuchowski Krzysztof Warchoł Izabela
15. Machnik Ewelina
16. Fietko Paulina
17. Niedbała Agnieszka
18. Brzeziński Krzysztof
19. Stachura Michał
20. Jarosz Natalia
21. Mazur Katarzyna
22. Yakhniv Yaryna
23. Smagacz Bartłomiej
24. Rzeźnik Jacek
Rok 2008
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Krupa Rafał Kokoszka Ewelina Papierska Kaja
2. Smajdor Karol Kokoszka Justyna Gruza Malgorzata
3. Cebula Grzegorz Janocha Katarzyna Gaj Justyna
4. Zielińska Magdalena Głodzik Anna Kusek Sławomir
5. Konieczny Agnieszka Szaro Klaudia Smajdor Maria
6. Jędrychowska Karolina Wilk Agnieszka Magda Tobiasz
7. Wycisk Aleksandra Bogdanik Anna Zieliński Arkadiusz
8. Kusek Konrad Sukiennik Katarzyna
9. Bury Karolina Działo Emilia
10. Grzyb Maciej Olejniczak Monika
11. Siemek Agnieszka Kołodziej Kinga
12. Banaś Przemysław Mazurek Jakub
13. Gruszecki Piotr Strzałka Marcin
14. Zawadzki Piotr
15. Kubica Mateusz
16. Mieszkowski Mateusz
17. Moskal Mateusz
18. Jarosz Marcin
19. Łukomski Wojciech
20. Walas Kamil
21. Tomczyk Anna
22. Wilk Paweł
23. Turek Marcin
24. Mazur Sebastian
Rok 2007
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Kobos Katarzyna Bukała Łukasz Nowak Mateusz
2. Muniak Mateusz Drożdżowska Dominika Gałda Anna
3. Bryk Joanna Siry Mateusz Kania Magdalena
4. Cisło Agnieszka Ćwięka Tomasz Kijak Karolina
5. Karaś Mateusz Zieliński Artur
6. Kupiec Hubert Chlebicki Kamil
7. Czachor Agnieszka Rado Katarzyna
8. Dudzik Wojciech Sarama Aleksandra
9. Parys Jakub Zielińska Karolina
10. Pawlaczyk Martyna Jędrychowski Michał
11. Rydzowski Marcin
12. Burdzy Dominik
13. Andraszek Anna
14. Baum Wioletta
15. Talarek Joanna
16. Maksoń Maciej
17. Piksa Mateusz
Rok 2006
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Machnik Aneta Gieracki Artur Cisło Magdalena
2. Miłoś Klaudia Sroka Karolina Wiech Konrad
3. Skrzypek Mateusz Gruszecka Aneta
4. Skrzypek Joanna Kotwica Jadwiga
5. Majka Marta Szeliga Szymon
6. Krupa Korneliusz Jakubowicz Edyta
7. Fijałkowska Zuzanna Kusek Arkadiusz
8. Grabiec Małgorzata Krok Tomasz
9. Migas Maria Sasor Łukasz
10. Makuch Magdalena Majka Michał
11. Rybak Patrycja Mazur Łukasz
12. Hajduk Katarzyna Szymańska Paulina
Rok 2005
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Działowska Anna Burdzy Klaudia Borowiec Aleksander
2. Szela Wojciech Rogozińska Anna Pająk Jacek
3. Kusek Jan Wiech Mariusz Ryś Krzysztof
4. Kozik Michał Miela Marcin Szczurek Adrian
5. Śliwa Michał Dudzik Dorota
6. Działowska Barbara Drews Tomasz
7. Pietras Damian Skiba Daria
8. Machnik Rafał Rzeźnik Piotr
9. Kalita Izabela Kulpa Tomasz
10. Brus Grzegorz Kozioł Stanisław
11. Mitkiewicz Karolina Fijałkowski Maciej
12. Bigda Agnieszka Stajniak Karolina
13. Ziółko Kinga Pezda Kamil
14. Stasz Maria
Rok 2004
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Witek Michał Wiącek Andrzej Bik Konrad
2. Duszkiewicz Ewa Nowak Marcin Rysiewicz Piotr
3. Małecki Bartosz Pietras Jowita
4. Tomecka Monika Pietras Oresta
5. Buława Justyna Wójcik Dorota
6. Wójcik Maja Miłoś Tomasz
7. Pietras Gabriela Mazur Mariusz
8. Haze Monika Siwek Arkadiusz
9. Pezda Joanna Rząsa Sebastian
10. Krawczyk Martyna Gładysz Lilianna
11. Rzeszutek Katarzyna Lasko Anna
12. Trybulec Aldona Bajor Joanna
13. Mazur Monika Bajor Agnieszka
14. Czarny Paweł Kut Angelika
15. Kozik Katarzyna Fijałkowski Bartosz
16. Węgierek Ewelina Kozioł Arkadiusz
17. Konieczny Ryszard Wilczek Jerzy
18. Bryk Dominik Grudzińska Małgorzata
19. Dzbuk Rafał Folcik Żaneta
20. Kania Mirosław Kopera Arkadiusz
21. Pezda Sławomir
22. Jurasz Mateusz
23. Ćwięka Michał
24. Kopera Arkadiusz
25. Giża Michał
Rok 2003
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Podsadowska Aleksandra Olejniczak Łukasz Makuch Anna
2. Rucka Magdalena Wiącek Maciej Kalicka Katarzyna
3. Głód Alan Niedzielski Kamil
4. Roguz Jan Golba Mariusz
5. Bik Karol Trzpis Mariusz
6. Kusek Agata Skrzyniarz Rafał
7. Stańczyk Sebastian Golba Marcin
8. Starościak Kamila Pezda Damian
9. Jagoda Mariola Bieniek Mateusz
10. Świętoń Anna Grzesik Paweł
11. Nowak Agnieszka Karbowska Agnieszka
12. Kowalik Agnieszka
13. Mucha Ewelina
14. Rostocka Angelika
15. Smutek Anna
16. Makuch Natalia
17. Słoboda Magdalena
18. Sudoł Paulina
19. Peret Sabina
Rok 2002
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Trybulec Barbara Krzysztofek Witold Gruza Joanna
2. Gruza Małgorzata Stypa Krzysztof Boroński Marcin
3. Gregorczyk Jadwiga Piskor Krzysztof Pastuła Tomasz
4. Kusek Sławomir Marek Rafał Kołodziej Paweł
5. Papierska Kaja Burek Łukasz Góral Witold
6. Kobos Aleksandra Zieliński Arkadiusz
7. Gruszecki Arkadiusz
8. Augustyn Krzysztof
9. Mądry Agnieszka
10. Wójcik Paweł
11. Musiał Karolina
12. Dulniawka Marcin
13. Smajdor Maria
14. Jasińska Marta
15. Nowak Katarzyna
Rok 2001
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Wojciechowski Sebastian Rzeszut Michał
2. Wdowiarz Aleksandra Kandzior Arkadiusz
3. Gładysz Sylwia Machała Marcin
4. Gaj Justyna
5. Krempa Katarzyna
6. Krzempek Łukasz
7. Sablik Wojciech
8. Skrzypiec Emilia
9. Smajdor Katarzyna
10. Nowak Mateusz
11. Jabczuga Karolina
12. Drzyzga Agnieszka
13. Trybulec Marek
14. Klaus Renata
15. Szymańska Karolina
16. Tomoń Magdalena
Rok 2000
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 3 letni PSM II stopnia
1. Fijałkowska Aleksandra Mazur Urszula Łagód Magdalena
2. Krupa Aleksandra Polak Patrycja Pawełczak Bogusław
3. Nowakowski Michał Skrzyniarz Magdalena Gajda Paweł
4. Tejchma Magdalena Krużel Karolina Wałek Paweł
5. Cabaj Magdalena Mol Wioletta
6. Fijałkowska Kamila Makuch Sylwia
7. Jachimczyk Natalia Soboń Łukasz
8. Ząbek Anna Helowicz Bogdan
9. Borowiec Anna Jaracz Wojciech
10. Polak Paulina Wiech Konrad
11. Keller Maria Pająk Jacek
12. Rzeszut Iwona Buś Mateusz
13. Kukułka Kornel Hil Dominika
14. Gibała Łukasz Dudek Marta
15. Pyrzyński Jacek Piskor Tomasz
16. Dzbuk Agnieszka Małek Damian
17. Krempa Joanna Błażejewska Bernadetta
18. Cisło Magdalena Wiącek Michał
19. Świstro Mirosław
20. Parys Aleksander
21. Dudek Robert
22. Szyszka Agnieszka
Rok 1999
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM I stopnia: Cykl 3 letni PSM II stopnia
1. Szczurek Adrian Antoń Patryk Ziobroń Wojciech Huber Jadwiga
2. Skrzypiec Karol Ryś Krzysztof Smajdor Szymon Dolot Justyna
3. Leyko Aleksandra Rak Jacek Dudzik Maciej
4. Gabryjel Agata Ziobroń Paweł Jaracz Jakub
5. Jabczuga Malwina Miłoś Anna Kardyś Joanna
6. Skop Dominika Trzpis Rafał Chamioło Anna
7. Bystrowski Artur Ziobroń Piotr Skiba Lidia
8. Piątek Edyta Rusek Monika Adamowicz Marek
9. Juwa Renata Greczka Jolanta Ząbek Katarzyna
10. Kubińska Barbara Kardyś Maria Dziekan Joanna
11. Turek Tomasz Gąska Tomasz Kusek Iwona
12. Chlebowski Tomasz Borowiec Aleksander Trzpis Daniel
13. Perłowski Marek Hajduk Marzena
14. Gąsiorek Małgorzata Perłowski Damian
15. Serafin Maria Baran Ewa
16. Bieniasz Katarzyna
17. Rysiewicz Piotr
Rok 1998
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Nowakowska Anna Kozioł Krzysztof Moskal Katarzyna
2. Gruszecka Magdalena Kapinos Ewelina Niemczuk Anna
3. Ortyl Paulina Popiołek Monika
4. Borowiec Lidia Kozik Magdalena
5. Krempa Małgorzata Wiącek Miłosz
6. Schab Maria Pawelczyk Beata
7. Hołojuch Małgorzata Drożak Urszula
8. Ziomek Justyna Jara Maria
9. Kozak Marta Żarów Roman
10. Kuczkowska Jolanta Malicki Stanisław
11. Bik Konrad Pastuła Tomasz
12. Tobiasz Macie Sołek Robert
13. Schab Agnieszka Piątek Adam
14. Góral Witold
15. Rybak Ziemowit
16. Kij Janusz
17. Ziobroń Agnieszka
Rok 1997
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Brudniak Kinga Markowska Dominika Wyzga Paweł
2. Juszczyk Anna Zaręba Monika
3. Pawłowski Tomasz Skiba Urszula
4. Swacha Natasza Pszeniczny Roman
5. Wywrocki Jarosław Krempa Mariusz
6. Widelak Maria Wyzga Marek
7. Górska Marta Kurcz Marcin
8. Kardyś Karol Lasek Piotr
9. Kalicka Katarzyna
10. Makuch Anna
11. Piątek Michał
12. Ciupa Karol
13. Harla Artur
14. Banaś Robert
15. Brożonowicz Elżbieta
16. Florek Piotr
17. Krakowska Elżbieta
18. Monticolo Oliwia
19. Rec Weronika
20. Sokół Paweł
21. Błaszczyk Anna
22. Orzechowski Łukasz
23. Zabrzeńska Nina
24. Jemioło Alicja
25. Kmieć Joanna
26. Wilczyńska Ewa
27. Kołacz Ewelina
28. Drews Sławomir
Rok 1996
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Gruza Joanna Bystrowska Agnieszka Swacha Anna
2. Kolano Patrycja Skiba Monika Grzelak Agnieszka
3. Kołodziej Paweł Maziarz Bernard Wyzga Piotr
4. Misiak Adrian Madej Marek Warias Bogdan
5. Sukiennik Małgorzata Kopera Tomasz Wywrocki Grzegorz
6. Boroń Judyta Fryc Ryszard
7. Boroński Marcin Jeż Katarzyna
8. Pająk Katarzyna Żak Marcin
9. Skop Klaudyna
10. Żurawski Olaf
11. Leś Agnieszka
12. Banaś Bernard
13. Kmieć Jarosław
14. Hyjek Sławomir
15. Klich Agnieszka
16. Kotlarz Małgorzata
17. Leyko Tomasz
18. Piątek Agnieszka
19. Skop Łukasz
20. Jędrzejowski Konrad
Rok 1995
PSM I stopnia: Cykl 6 letni PSM I stopnia: Cykl 4 letni PSM II stopnia
1. Hołojuch Elżbieta Zabrzeńska Katarzyna
2. Kopacz Małgorzata Bogdan Maciej
3. Majka Katarzyna Gebel Agnieszka
4. Osnowska Patrycja Orzechowska Alicja
5. Bażan Małgorzata Kopacz Agata
6. Brzuszek Magdalena Pawełczak Bogusław
7. Pazdro Elżbieta Mitkiewicz Grzegorz
8. Straż Maciej Machała Marcin
9. Winiarz Sabina Kopacz Jacek
10. Matuła Izabela Wyzga Krzysztof
11. Robak Anna Zych Marek
12. Ziółko Karol
13. Żelasko Natalia
14. Dudek Sylwia
15. Górska Monika
16. Kolasa Beata
17. Kurgan Magdalena
18. Zielińska Katarzyna
19. Zuch Małgorzata
20. Łącz Piotr
21. Piątek Alicja
22. Krupa Sławomir
23. Działo Andrzej
24. Litwiński Mariusz
25. Rzeszut Michał
26. Sęk Jarosław
27. Zieliński Tomasz
28. Anysz Paweł
29. Trzpis Tomasz



Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/footer.php on line 1

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/sidebar.php on line 1