Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/page.php on line 1
Wykaz nauczycieli i pracowników PSM | Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu
Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/header.php on line 11

Wykaz nauczycieli i pracowników PSM

W Państwowej Szkole Muzycznej
I i II stopnia,im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu
pracuje w chwili obecnej (2015/2016) 40 nauczycieli.

  • Dyrektor Szkoły: Ryszard Kusek
  • Zastępca dyrektora Szkoły: Ireneusz Szela
  • Kierownik Sekcji Fortepianu i Akordeonu: Zdzisław Szymczyk
  • Kierownik Sekcji Teorii i Śpiewu Solowego: Aleksandra Klupś
  • Kierownik Sekcji Instrumentów Strunowych i Wydziału Wokalnego: Jadwiga Huber

Naukę gry na poszczególnych instrumentach prowadzą:

Fortepian

  • Paweł Lubieniecki
  • Katarzyna Racławska
  • Renata Filip
  • Joanna Stachowicz
  • Joanna Łukasik
  • Sławomir Stan
  • Sławomir Kusek
  • Jarosław Kmieć

Akompaniament

  • Paweł Lubieniecki
  • Katarzyna Racławska
  • Renata Filip
  • Joanna Stachowicz
  • Joanna Łukasik
  • Sławomir Stan
  • Sławomir Kusek
  • Jarosław Kmieć
  • Janusz Tomecki
  • Sabina Trybylec
  • Agnieszka Kramarz
  • Aleksandra Klupś

Zajęcia indywidualne / Fortepian

  • Katarzyna Racławska
  • Jan Lubieniecki
  • Renata Filip
  • Bernatedtta Duszkiewicz
  • Aleksandra Klupś
  • Agnieszka Kramarz
  • Sławomir Kusek
  • Sławomir Stan
  • Joanna Łukasik
  • Joanna Stachowicz
  • Janusz Tomecki

Skrzypce

  • Edyta Chlebowska
  • Maria Szela
  • Magdalena Rysz (urlop)
  • Łukasz Skop

Altówka

  • Kazimiera Zöllner
  • Paweł Łukasik

Wiolonczela

  • Marek Brzeziński
  • Katarzyna Wrona

Kontrabas

  • Ryszard Kusek

Flet

  • Ewa Stępień

Obój

  • Tomasz Ożóg

Klarnet

  • Piotr Wyzga

Saksofon

  • Leszek Gruszecki
  • Bogusław Pawełczak

Waltornia, Tuba, Sakshorn

  • Piotr Karaś

Trąbka

  • Ireneusz Szela

Puzon, Tuba, Sakshorn, Eufonium

  • Grzegorz Wywrocki

Organy

  • Agnieszka Kramarz

Gitara

  • Tomasz Niećko
  • Jadwiga Huber

Akordeon

  • Zdzisław Szymczyk
  • Bogdan Warias
  • Renata Wrażeń
  • Franciszek Wyzga

Perkusja

  • Karol Bik

Śpiew Solowy

  • Jadwiga Huber
  • Maciej Szela

KAMERALISTYKA w PSM:

  • Chór – grupa A  (Renata Wrażeń)
  • Chór – grupa B  (Renata Wrażeń)
  • Orkiestra Kameralna I  stopnia – grupa A  (Ryszard Kusek)
  • Orkiestra Kameralna II stopnia – grupa B (Katarzyna Wrona)
  • Orkiestra Dęta – gr. A (Piotr Karaś)
  • Orkiestra Dęta – gr. B (Piotr Karaś)

ZESPOŁY (instrumentalne, kameralne, wokalne, wokalno-instrumentalne)

  • Zespół Instrumentów Orffa (Aleksandra Klupś)
  • Zespół piosenki dziecięcej nr 1, 2, 3 (Tadeusz Wywrocki)
  • Zespół piosenki młodzieżowej nr 1, 2 (Tadeusz Wywrocki)
  • Zespół wokalno – instrumentalny (Tadeusz Wywrocki)
  • Zespół instrumentalny I st. (Karol Bik)
  • Zespół instrumentalny I st. (Marek Brzeziński)
  • Zespół instrumentalny I st. (Renata Filip)
  • Zespół instrumentalny I st (Leszek Gruszecki)
  • Zespół instrumentalny I st. (Jadwiga Huber)
  • Zespół instrumentalny I st. (Piotr Karaś)
  • Zespół instrumentalny I st. (Jarosław Kmieć)
  • Zespół instrumentalny I st. (Sławomir Kusek)
  • Zespół instrumentalny I st. (Jan Lubieniecki)
  • Zespół instrumentalny I st. (Joanna Łukasik)
  • Zespół instrumentalny I st. (Paweł Łukasik)
  • Zespół instrumentalny I st. (Karolina Stasiowska)
  • Zespół instrumentalny I st. (Tomasz Niećko)
  • Zespół instrumentalny I st (Bogusław Pawełczak)
  • Zespół kameralny II st. (Bogusław Pawełczak)
  • Zespół instrumentalny I st. Katarzyna Racławska)
  • Zespół kameralny II st. (Magdalena Rysz)
  • Zespół instrumentalny I st. (Łukasz Skop)
  • Zespół instrumentalny I st. (Joanna Stachowicz)
  • Zespół kameralny II st. (Sławomir Stan)
  • Zespół instrumentalny I st. (Ireneusz Szela)
  • Zespół instrumentalny I st. (Maria Szela)
  • Zespół kameralny II st. (Zdzisław Szymczyk)
  • Zespół instrumentalny I st. (Bogdan Warias)
  • Zespół kameralny II st. (Bogdan Warias)
  • Zespół instrumentalny I st. (Renata Wrażeń)
  • Zespół instrumentalny I st. (Grzegorz Wywrocki)
  • Zespół kameralny II st. (Grzegorz Wywrocki)
  • Zespół instrumentalny I st. (Piotr Wyzga)
  • Zespół kameralny II st. (Franciszek Wyzga)

Biblioteka szkolna

  • Aleksandra Klupś

Podstawy kształcenia słuchu

  • Sabina Trybulec

Kształcenie słuchu z audycjami muzycznymi

  • Renata Wrażeń
  • Sabina Trybulec

Kształcenie słuchu

  • Renata Wrażeń
  • Bernadetta Duszkiewicz

Rytmika z audycjami muzycznymi

  • Aleksandra Klupś

Rytmika (wydział wokalny)

  • Aleksandra Klupś

Dykcja i recytacja, Dykcja i interpretacja, Elementy gry aktorskiej, Czytanie nut głosem

  • Maciej Szela

Zasady muzyki z elementami edycji nut:

  • Jarosław Kmieć

Harmonia, Formy Muzyczne

  • Bernadetta Duszkiewicz

Historia muzyki z literaturą muzyczną

  • Gabriela Pietrzak

…………………………………………………………………………………………………….

Realizator dźwięku, akustyk, obsługa techniczna koncertów i innych wydarzeń szkolnych,

obsługa informatyczna szkoły: Michał Witek

………………………………………………………………………………………………………………

Sekretarz Szkoły:                Maria Wyzga

Główny Księgowy Szkoły:               Agnieszka Łępa

Referent ds. gospodarczych  Szkoły / obsługa Xsero /wypożyczalnia instrumentów/fotograf wydarzeń szkolnych

oraz opłaty związane z Radą Rodziców: Ilona Ratusińska

………………………………………………………………………………………………………………..

Portiernia (godziny dopołudniowe), archiwum szkolne, fotograf wydarzeń szkolnych: Sylwia Skowron

Portiernia (godziny popołudniowe): Julian Maj

…………………………………………………………………………………………………………………

Wszelką inną pomocą służą:

Alicja Buda, Bogusława Maj, Kazimierz Nowak.

………………………………………………………………………………………………………………..

Do Barku szkolnego (MiNutka) (od października 2014) zaprasza:

Bożena Nowak



Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/footer.php on line 1

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/globaloptions.php) is not within the allowed path(s): (/home/lpezda/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lpezda/domains/psm.mielec.pl/public_html/wp-content/themes/wpuniversity/sidebar.php on line 1